mrlemon

Mr. Lemon
tazelik ve kalite
güvencesi sunmakla
hayatınızı kolaylaştırır.

mrlemon

Mr.Lemon: Dilim halindeki
limonlar çok daha uzun
süre tazeliğini korur

Mr. Lemon Slice otelcilik sektörünün profesyonellerine zaman ve para konusunda yardımcı bir öğe olmayı hedefleyen yeni bir ürün.

Gündelik işlerde birçok lokal yarım ay limon dilimleri kullanmakta, bu da harcanan zaman, kesme işi için elemanlar ve buna bağlı iş riskleri, kesme işi için ayrılan yer, saklama yeri, kesim işlemi sırasında veya çürüdüğü için faydalanılamayan ilk madde gibi dezavantajları beraberinde getirmekte... Mr. Lemon Fresh Slice ile bütün bu sorunlar ortadan kalkar.

mrlemon

115/125
yarım ay dilim.

Mr. Lemon’un yarım ay limon dilimleri niteliklerinden, tadından, dokusundan ve kalitesinden bir şey kaybetmeden uzun zaman tazeliğini muhafaza edeceği özgün ambalajlarda sunulmakta. Ürün ambalajının özellikleri sayesinde istiflemesi kolaydır, zamanın geçişine karşı daha dayanıklı olduğundan gereksiz yere ürün israfı olmaz, dolayısı ile otelcilik/restoran sektörü profesyonelleri için kazançlıdır.

 

Kolay ve güvenilir bir çözüm söz konusu. Bu ürünü her an en iyi şartlarda kullanabilirsiniz. 1500 ml'lik kullanışlı her bir kova 115/125 servis için yeterli yarım ay limon dilimi içerir.

mrlemon

Taze. Güvenli.
Verimli.

Tazelik ve dayanıklılık kombinasyonu sayesinde, Mr. Lemon, eşsiz kaliteli, yeni kesilmiş limonla aynı özelliklere sahip çekici bir üründür. Ayrıca, servis edilmesi için işlenmesi gerekmediğinden ve çok daha uzun ömürlü olduğundan, besin kirlenmesini önlediği gibi, iş kazaları riskini de ortadan kaldırır.

Zaman kullanımını optimize ettiği için ve ürün maliyetini kontrol etme güvencesi sunduğundan, otelcilik/restoran profesyonelleri için ideal bir üründür. Kapalı ambalajların son kullanma tarihi süresinin uzunluğu, açıldıktan sonra üç hafta boyunca kullanılabilir olması, en ufak bir ürün kaybının olmayacağının garantisidir.

mrlemon

Restoran,
Konferans ve Ziyafet,
Eğelence ve Gece.

Mr. Lemon otelcilik ve restoran profesyonellerinin limon dilimlerini geniş bir alanda kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Limon dilimleriyle çalışan tüm lokaller için mükemmel bir çözüm olup, uzun ömürlü, taze ve kaliteli bir ürün sunmayı mümkün kılmakta ve maliyet ve zamanın optimum seviyede olmasını sağlamakta.

 

» Ideal bir ürün olmasinin nedenleri...

mrlemon

Kutlamalar
Ziyafet davetleri/Kongreler
Oteller/Catering

Barlar/Kokteyl Salonları
Kafeteryalar/Diskotekler
Çayhaneler.

Restoranlar/Pastahaneler
Hazır yiyecekler
Bayiler.

Bize ulaşın

Alicante (Spain) (+34) 902 104 035 [] Mundosol garantisi ile mundosol
Tucumán (Argentina) (+54) 381 482 113 [] Enisa işbirliği ile enisa